Kobieta

Idealna sukienka

Idealna sukienka

Każda z nas marzy o tej jedynej sukience. Takiej, która będzie idealnie pasowała. Takiej, która olśni każdego i która podkreśli nasze wszelkie atuty, a zatuszuje niedoskonałości. Ale jak wiadomo, w sklepach nie zawsze możemy znaleźć swoją drugą „połówkę”. Czasami więc jedynym rozwiązaniem jest po prostu uszycie sukienki na miarę. Wówczas mamy pewność, że nasza kreacja będzie jedyna i wyjątkowa. Że żadna inna kobieta nie będzie mieć takiej samej. 

Sukienki na co dzień i od święta

Z okazjami jest jak z rzeczami, które koniecznie musimy wykonać – z każdą chwilą jest ich coraz więcej, a my dwoimy się i troimy, jak im sprostać. Okazje są jednak o wiele przyjemniejsze niż obowiązki. Wieczór panieński, wesele, bal sylwestrowy, ostatki, a nawet kolacja z naszym partnerem, choć wymagają przygotowania, sprawiają nam wiele radości. Sukienki towarzyszą nam zawsze i wszędzie. Z nimi niemożliwe staje się możliwe. Latem chętniej wybieramy te zwiewne i kolorowe, które dodają nam dziewczęcego uroku. Do pracy czy na spotkanie biznesowe zakładamy nieco elegantsze. Nieśmiertelne pozostają małe czarne i koronki. 

Jakiego materiału użyć na tę jedyną?

Jednymi z najefektowniejszych i jednocześnie ulubionych tkanin na sukienki są tkaniny drukowane. To one sprawiają, że nasze kreacje zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Są dopełnione wspaniałymi, niebanalnymi wzorami – m.in. kwiatowymi – które nigdy nie wychodzą z mody ze względu na swoją różnorodność. Co ciekawe – pomysłów na stworzenie zachwycających tkanin jest nieskończenie wiele. Zarówno kolory, jak i nadruki możemy dobierać wedle upodobań. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że sukienki, które uszyjemy, okażą się jedyne w swoim rodzaju. 

Zabieramy się za pracę!

Pamiętajcie, że jesteście piękne, ale… w sukienkach staniecie się prawdziwymi księżniczkami! W zależności od potrzeb wybierzcie się na zakupy z przyjaciółką, zwróćcie się do krawcowej albo uszyjcie swoją wymarzoną kreację. Błyszczcie na parkiecie, zachwycajcie mężczyzn, cieszcie się swobodą podczas letnich spacerów i bawcie się doskonale! 

Więcej o doborze tkanin przeczytasz na: http://zubibo.pl/blog-pol.phtml.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz