KobietaPorady

Strój kąpielowy – jak dobrać do figury i wyjazdu?

Strój kąpielowy – jak dobrać do figury i wyjazdu?

Zastanawiasz się nad tym, czym kierować się w trakcie wyboru stroju kąpielowego? Twój wymarzony wyjazd zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pojęcia, na jaki kostium warto się zdecydować? Nie musisz obawiać się, że nie uda Ci się znaleźć odpowiedniego rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na łamach którego dowiesz się wszystkich niezbędnych kwestii. Jesteśmy przekonani, że przekazywane przez nas wskazówki okażą się pomocne na drodze do wyboru właściwego rozwiązania. 

Dobry strój kąpielowy – jaki wybrać? 

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego? Przede wszystkim jednak, zwróć uwagę na to, jak czujesz się w danym rozwiązaniu. Ponadto, pamiętaj aby zdecydować się na rozwiązania, które sprawdzą się w trakcie wyjazdu lub wypadu, który planujesz.

Dobór stroju kąpielowego powinien sprawić Ci radość. Nie jest to bardzo skomplikowana czynność, której możesz się obawiać lub unikać. Zamiast tego, skup się na wyborze odpowiedniego rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w danej sytuacji. Kąpiel na plaży? A może strój na basen? Bez względu na to, czy planujesz grać w siatkówkę, pływać czy ćwiczyć – znajdziesz dla siebie odpowiednie rozwiązanie! 

Jednoczęściowe stroje kąpielowe 

Wybór jednoczęściowego kostiumu kąpielowego pozwoli Ci na podkreślenie Twoich największych atutów. Obecnie, jest to najczęściej wybierane rozwiązanie, które występuje w wielu ciekawych kolorach i wariantach. Sylwetka może zaprezentować się w doskonałej kondycji właśnie dzięki doborze odpowiedniego stroju jednoczęściowego. Bez względu na to, czy zaliczasz się do pań z okrągłymi kształtami czy jesteś bardzo szczupła – ta alternatywa sprawdzi się doskonale. Pamiętaj o klasycznych rozwiązaniach. Czerń i biel nigdy nie wychodzą z mody! 

Wybór stroju, a planowana aktywność

Dobór stroju nie powinien być związany tylko i wyłącznie z kształtem Twojej sylwetki. Niemniej jednak, oprócz tego istnieje jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, na którą dobrze zwrócić uwagę. Jest nią planowany rodzaj aktywności i miejsce, w które się wybieramy. To bardzo ważny aspekt, który musi być wzięty przez Ciebie pod uwagę. Poniżej przedstawiamy parę rozwiązań, które sprawdzą się w danej sytuacji najlepiej: 

  • na basen – najlepiej wybrać strój sportowy, który zagwarantuje nam komfort i wygodę. Wybierz jeden z dostępnych modeli jedno- lub dwuczęściowego i korzystaj ze swojego wypadu na basen! 
  • na plażę – dobierz strój, który prezentuje Twoje najmocniejsze strony sylwetki i ukrywa niedoskonałości. Dobrze sprawdzi się kostium dwuczęściowy, jak również jednoczęściowy, które zagwarantuje komfort w trakcie zabawy na plaży. 

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie, a wciąż nie udała Ci się ta sztuka? Skorzystaj z zaproponowanych przez nas rozwiązań! Jeszcze dziś, możesz stać się szczęśliwą posiadaczką odpowiedniego kostiumu. Przed dokonaniem zamówienia, upewnij się jednak, że dany kostium jest w odpowiednim rozmiarze i jego krój w pełni Ci odpowiada.

Artykuł powstał we współpracy z marką Etam.pl.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz