Kobieta

Wzór na każdy dzień

Wzór na każdy dzień

Za ich pomocą możemy wyszczuplić sylwetkę, odwrócić uwagę od wszelkich mankamentów figury. Styl marynarski bez nich nie byłby już tym samym. Zresztą… nadają się chyba do wszelkich zastosowań i na każdą okazję. Wciąż nie wiecie, o czym mówimy? Oczywiście chodzi nam o paski! Bo to właśnie one są wzorem uniwersalnym. Dzięki tkaninom z paskami możemy stworzyć kreacje na każdy dzień. 

Paski dla każdego!

Paski są uniwersalne. I kobiety, i mężczyźni kochają je bezwarunkowo. Paskowe wzory stosowane są niemal wszędzie, a jeden delikatny wzór z czasem przerodził się w istny szał. Dziś mówi się już nie tylko o skromnych prążkach czy pionowych i poziomych paseczkach. Powstaje coraz więcej skomplikowanych, ale niezmiernie stylowych wzorów, np. pasków kontrastujących ze sobą albo ułożonych w różnych kierunkach. Tkaniny w paski są dobre na wszystko. Ubóstwiamy je za to, że po prostu są!

Na kreacje codzienne i te bardziej odświętne – tu również sprawdzą się paski!

Wydawałoby się, że nie istnieje wzór odpowiedni do wszystkiego i na każdą okazję. Nic bardziej mylnego! Bluzki i koszule w paski niezmiennie wywołują ten sam efekt: WOW. Styl marynarski nie wychodzi i raczej nigdy nie wyjdzie z mody. Uznaje się go za najpopularniejszy w okresie wiosennym i letnim, kiedy to ubrania o ciemnych, chłodnych kolorach ustępują tym lekkim i jaskrawym. Jeśli szukamy stroju nieco bardziej eleganckiego, zdecydujmy się na styl korporacyjny, który bez pasków niemalże nie istnieje.

I dla pań, i dla panów

Paskowe wzory królują zarówno w damskiej, jak i męskiej garderobie. Serca kobiet nade wszystko skradają sukienki właśnie w paski. Te, które lubią pobawić się modą, z pewnością nie odmówią sobie eksperymentu iluzjonistycznego. Dziewczęcego wdzięku doda nam z kolei letni wzór złożony z pojedynczych pasków optycznie modelujący sylwetkę. Mężczyźni najczęściej wybierają koszule w poziome paski, gdyż wywołują złudzenie szerszych ramion i klatki piersiowej. Koszule w paski ułożone pionowo doskonale nadają się do stroju casualowego. 

Więcej o doborze tkanin przeczytasz na http://zubibo.pl/blog-pol.phtml

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz