KobietaMężczyznaPolecane

Wyślij kartkę przez internet!

Wyślij kartkę przez internet!

birthday-492327_640Żeby złożyć życzenia imieninowe, urodzinowe lub z okazji rocznicy, przekazać najważniejsze uczucia, rozśmieszyć, poprawić humor, pokazać, że się pamięta, lub po prostu – aby sprawić komuś radość. Kiedyś kartki pocztowe cieszyły się dużym powodzeniem, tak samo jak listy. I tak jak listy, w wyniku rosnącej popularności internetu przestały być wysyłane tak często, jak kiedyś – w końcu kilka słów możemy napisać do każdego za pomocą komunikatora czy portalu społecznościowego, do którego dostęp posiadamy nawet w telefonie komórkowym.

Od jakiegoś czasu coraz większa część społeczeństwa wraca jednak do tych form pisanych. Znaleźli się i tacy, którzy postanowili przywrócić kartkom miejsce we współczesnym świecie umieszczając je… w sieci. E-kartki to wciąż świeży pomysł, który już zdobył sobie wielu zwolenników. Sam proces wysyłania jest bardzo prosty. Najpierw musimy znaleźć stronę specjalizującą się w wysyłaniu e-kartek. Wybieramy kartkę, ewentualnie dodajemy coś od siebie (zmieniamy znaczek, tło itd.),  wpisujemy potrzebne dane, swoje oraz odbiorcy (adresy e-mail, imiona oraz datę wysyłki). Sposobem zapłaty za wysyłkę jest przelew. Niektóre firmy oferują nawet abonament na nieograniczoną wysyłkę. Plusem całego przedsięwzięcia jest dostępność – wszystkie możliwe e-kartki mamy pod ręką, wystarczy nam tylko komputer i dostęp do sieci. Nie musimy w tym celu nawet wychodzić z domu. To także idealne rozwiązanie w momencie, w którym zapomnieliśmy o ważnych urodzinach czy rocznicy. W prosty i szybki sposób możemy dać znać bliskiej osobie, że o niej pamiętamy. Warto jednak podkreślić, że najwięcej osób wysyła e-kartki bez żadnej okazji. To zaledwie kilka minut, dzięki którym można poprawić humor ważnej dla nas osobie.

E-kartka to miły i sympatyczny sposób na okazanie uczuć. Jej popularność ukazuje także nasze zapotrzebowanie na miłe i codzienne słowa, nie tylko od święta, ale i na co dzień.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz