KobietaPolecanePorady

Zachowaj swój brzuszek na zawsze

Zachowaj swój brzuszek na zawsze

woman-358779_640Każdy chciałby zachować najpiękniejsze momenty ze swojego życia na zawsze w pamięci. Dotyczy to zwłaszcza tak pięknych momentów jak ciąża, czy też przyjścia na świat dziecka. Niestety jak już większość z nas zdążyła się pewnie przekonać, pamięć jest ulotna. Warto więc uchwycić nasze wspomnienia na zdjęciach, które zostaną z nami na zawsze.

Ostatnio bardzo modne stało się robienie sesji ciążowych, wykonanych przez profesjonalnego fotografa. Większość kobiet decyduje się na zdjęcia tego typu w momencie, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a jego właścicielka czuje się jeszcze dobrze.
Najważniejsze jest to, żeby kobieta w trakcie takiej sesji czuła się po prostu komfortowo. Duży wpływ na jej samopoczucie będzie miało wsparcie ze strony najbliższych. Świetnym pomysłem jest wykonanie zdjęć przez fotografa nie tylko przyszłej mamie, ale również wspólnie z przyszłym tatą i rodzeństwem (jeśli takie jest). Takie rodzinne zdjęcie będzie stanowić piękną pamiątkę dla następnych pokoleń.

Sesje ciążową możemy odbyć w studiu fotograficznym na jakimś konkretnym tle, w domu lub w plenerze. Ta ostatnia lokalizacja jest ostatnio bardzo modna, stwarza możliwość zrobienia ciekawych i unikalnych zdjęć. Oczywiście decyzję o miejscu, w którym odbędzie się sesja oraz kto będzie w niej uczestniczył podejmuje przyszła mama. Przecież chodzi o to, żeby ona czuła się dobrze- nic na siłę.

Fotografia ciążowa jest dla kobiety czymś zupełnie nowym, wyjątkowym. Pozwala na uchwycenie piękna w tak wyjątkowym czasie, jakim jest okres oczekiwania na maleństwo. Dobry fotograf sprawi, że kobieta poczuje się wspaniale mimo zmian które zachodzą w jej ciele.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz