KobietaUroda

Wybór odpowiednich kosmetyków do makijażu

Wybór odpowiednich kosmetyków do makijażu

Wiele dziewczyn nie wyobraża sobie wyjścia na ważne spotkanie, randkę czy nawet na uczelnię bez makijażu. Robienie go jest nieodłącznym elementem przygotowań do wyjścia z domu. Ważne jednak, aby kosmetyki, jakich używamy, były dobrej jakości.

Jeśli chodzi o kosmetyki Rimmel, są one dość łatwo dostępne. Dostaniemy je w wielu drogeriach, można również dokonać ich zakupu przez Internet. Kosmetyki tej brytyjskiej firmy są bardzo popularne, reklamują je m.in. takie gwiazdy, jak Kate Moss. Jeśli chodzi o Rimmel podkład matujący, ma on konsystencję lekkiego kremu. Jest przeznaczony zarówno do cery tłustej, jak i mieszanej. Sprzedawany jest w wygodnej i wydajnej tubce o pojemności 30 ml. Po jego użyciu cera nie będzie się świeciła – nadaje on cerze wygląd naturalnej matowości. Jest trwały, utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Jego właściwości są zapewnione przez szczególną recepturę i formę – jest to pielęgnacyjny żel, zawierający puder matujący. Konsystencja taka zapewnia równomierne i łatwe rozprowadzenie na twarzy. Dostępny jest w kilku odcieniach, więc łatwo dopasować go do swojej cery. Świetnie ukrywa niedoskonałości i zaczerwienienie.

Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, na uwagę zasługują cienie do oczu Rimmel. Można je dostać zarówno w formie pojedynczych cieni, jak i kolorystycznych palet z czterema czy ośmioma odcieniami. Barwy są wyraziste. Producent gwarantuje trwałość – cień nie rozmazuje się, nie sypie i przez cały dzień doskonale wygląda na powiekach. Konsystencja cieni sprawia, że można je ze sobą mieszać i łączyć, tworząc pośrednie kolory. Warto pamiętać, aby dobrze dobrać cienie, zarówno do koloru oczu, jak i stosownie do okazji. Inaczej bowiem powinien wyglądać codzienny makijaż na uczelnię czy do pracy, a inaczej wieczorowy makijaż na imprezę. Warto skorzystać z rady doświadczonej kosmetyczki, która pomoże także dobrać kosmetyki odpowiednie do danego typu cery. Dzięki temu stworzymy naturalny, trwały i pięknie wyglądający makijaż bez efektu sztuczności.

Sprawdź ofertę kosmetyków Rimmel na stronie https://esentire.pl/pl/c/Rimmel/1222/4

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz