DomPorady

Modne firanki do pokoju dziewczynki

Modne firanki do pokoju dziewczynki

Ręcznie malowane, bajecznie kolorowe czy może stonowane i jednokolorowe ? Z nadrukiem postaci z bajek czy może bardziej „dorosłe” w same kwiaty bądź abstrakcyjne wzory ? Jakie wzory firan dla dzieci są obecnie najmodniejsze ? Jakie firanki kupić do pokoju dziewczynki?

O ile chłopcy na elementy dekoracyjne zwracają uwagę bardzo marginalnie, o tyle dziewczynki od najmłodszych lat lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i przebywać w ładnych wnętrzach. Dekorując pokój dziewczynki nie można zatem zapominać o aranżacji okna, która na całościowy wystrój wnętrza ma niemały wpływ. Właściwie dobrane firany do pokoju dziecka, mogą zmienić cały jego charakter! Zwłaszcza, jeśli będą to firanki super modne i odpowiadające dokładnie oczekiwaniom naszej małej księżniczki. Jakie firany do pokoju dziewczynki są obecnie najmodniejsze?

Ręcznie malowane firany dla dzieci

Jakie wzory firan lubią dziewczynki? Tajemnicą nie będzie to, że największą popularnością cieszą się postacie z bajek (głównie amerykańskich kreskówek) oraz kolorowe zwierzątka. Dziewczynki najbardziej cenią sobie firanki z delfinami, konikami i pieskami. Modne w tym roku (najprawdopodobniej na wskutek  emitowanych w TV bajek) stały się również rybki i cały podwodny świat. Wzory te, są ręcznie nanoszone na firankę, dzięki czemu każda taka dekoracja okienna, jest dopracowana i przepięknie się prezentuje.

Szczególnie modne i ciekawe są firany 3D. Malowany ręcznie obraz na firance, który może przedstawiać baśniową postać czy ulubione zwierzątko dziecka do złudzenia przypomina prawdziwy obraz a jednocześnie przepuszcza światło pozwalając na wykorzystanie tkaniny jako firany. To niepowtarzalna dekoracja okna, która zyskuje coraz więcej zwolenników.

Firany panele dla dzieci

Drugi supermodny rodzaj firan do pokoju dziecięcego to firany w formie paneli. Są to firany, które zawiesza się bez marszczenia, dzięki czemu cały nadrukowany na nich wzór jest w pełni widoczny. Firany w formie paneli najczęściej posiadają nadruk całych postaci a nawet tworzą mini historie na oknie. Wśród firanek paneli dla dziewczynek, szczególnie modne są firany jednokolorowe z żakardu, które posiadają żakardowy wzór przestawiający księżniczki bądź wróżki oraz panele w kilku częściach (np. dwóch lub trzech) które w całości tworzą jeden obraz).

Firany dla dzieci i młodzieży dla dziewczynki i chłopaka, firanki dziecięce gotowe oraz na metry zobacz w sklepie internetowym https://firaneo.pl/firany-dla-dzieci

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz