Moda

W sercu już lato, czyli pora rozejrzeć się za strojem kąpielowym!

W sercu już lato, czyli pora rozejrzeć się za strojem kąpielowym!

Chłód i mróz za oknem sprawiają, że dużo ludzi decyduje się na urlop w któryś z ciepłych krajów, chcąc oderwać się od chłodu, wygrzać w słońcu i naprodukować tyle witaminy D, aby wystarczyło do lata. Każda kobieta doskonale wie, co oznaczają takie wyjazdy. Oczywiście zakupy! A podczas pobytu w którymś z egzotycznych krajów, strój kąpielowy to przecież podstawa, bo to w nim spędza się najwięcej czasu. Dlatego trzeba wybrać taki, w którym nie tylko pięknie się opalimy, ale przede wszystkim będziemy się czuć komfortowo. 

Jak dobrać strój kąpielowy? 

Przede wszystkim odpowiednio do figury, dla pań, które chcą ukryć brzuszek najlepsze będą kostiumy kąpielowe jednoczęściowe. Fason ten ukryje wszystkie niedoskonałości, a wyeksponuje atuty sylwetki np. wcięcie w talii. Panie, które nie są zadowolone z wyglądu swoich ud czy pupy, mogą ukryć te partie ciała dzięki kolorowej chustce pareo przewiązanej na biodrach. Warto dodać, że jest to bardzo modne już od kilku sezonów i pasuje nie tylko do strojów jednoczęściowych, ale też do bikini. Panie z małym biustem powinny wybrać usztywniane i zdobione biustonosze promocja, które optycznie powiększą biust. Jeżeli chcemy zatuszować szerokie ramiona, to warto wybrać górę od kostiumu wiązaną na szyi. 

Lepiej komplet czy każdą część osobno?

Choć wybór strojów kąpielowych jest ogromny, to jednak czasem ciężko jest go dobrać tak, aby pasowały i majtki i stanik. Ten problem mają zwłaszcza panie z wąskimi biodrami, ale obfitym biustem. Dlatego w takim wypadku lepiej zrezygnować z zakupu kompletu w jednym rozmiarze, bo nierealne jest, aby dobrać go tak, żeby wszędzie dobrze pasował. Dla pań o nieproporcjonalnej budowie ciała, lepiej będzie zakupić każdą część stroju osobo. Tylko wtedy uda się dobrać rozmiar idealnie. A o to w tym przecież chodzi, bo każda część garderoby, która dobrze na nas leży, gwarantuje lepsze samopoczucie i to, że będziemy się czuć doskonale. Chyba nikt nie chce, aby bajeczny wypoczynek popsuła źle dobrana garderoba, a zwłaszcza strój kąpielowy, w którym to będziemy spędzać dużo czasu podczas kąpieli słonecznych.  

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz