KobietaPorady

Torebki skórzane: pożegnaj nudę w modzie

Torebki skórzane: pożegnaj nudę w modzie

fullscreen_363270b9a299b5e61540d4ab4d9b1a6dŻelazny, do tej pory, kanon w modzie, który głosił wyższość zestawiania butów i torebek w tych samych, monochromatycznych kolorach, odchodzi do lamusa. Choć elegancja i klasyka wciąż są pożądane, zdecydowanie czas unikać opatrzonych rozwiązań, które mogą wydać się monotonne i nużące.

Zestawienie czarnych szpilek i beżowej torebki wciąż będzie wyglądać świetnie, chociaż nie są w jednym kolorze. To bardziej pomysłowe, niż łączenie ich z czarną torebką skórzaną, co tworzy mocno zachowawczy zestaw. Dziś podejście do mody jest bardziej elastyczne, a trendy dyktowane przez kreatorów na pokazach są luźno interpretowane przez większość kobiet, które dzięki rozwojowi Internetu mają stały dostęp do nowinek w świecie mody, wybierając te najbardziej dla siebie odpowiednie.

Torebki skórzane, które służą lata
Próba idealnego dopasowania torebki do butów mija się z celem także dlatego, że te pierwsze mają zdecydowanie dłuższą żywotność, można je nosić niezależnie od trwającego właśnie sezonu i swobodnie łączyć z różnymi rodzajami butów. Ich design jest zazwyczaj ponadczasowy i mniej podatny na zmienne trendy, dlatego zawsze są modne. Torebki skórzane dobrej jakości pięknie się starzeją i mogą służyć przez lata. Stylizacje zaś najlepiej ożywiać butami, które dają o wiele większe pole manewru w kwestii fasonu i kolorystyki.

Torebki w tym sezonie
Zwolenniczki szykownej linii nie będą zawiedzione nową kolekcją torebek skórzanych marki Kazar. Zostały one zaprojektowane, by akcentować kobiecość i niepowtarzalny styl każdej z nas. Można wybierać spośród modnych kuferków na podwójnych rączkach i dużych, skórzanych toreb na ramię, które z łatwością pomieszczą format A4 i świetnie się sprawdzą na każdym biznesowym spotkaniu. Na wieczór, Kazar przygotował eleganckie i przykuwające wzrok torebki wizytowe, które pomogą zrobić wyjątkowe wrażenie podczas ważnych okazji. W kolekcji dominują wykwintne i delikatne formy, przełamane mocną kolorystyką: szafirem, różem a także drapieżnymi motywami egzotycznych skór. Szyku dodaje użycie biżuteryjnych dodatków, takich jak ozdobne zamki, breloki, łańcuszki i zawieszki z logo Kazar. Dodatkowym atutem są odpinane, regulowane paski, które pozwalają nosić wygodnie torebkę na ramieniu. Całość kolekcji prezentuje się lekko, kobieco i elegancko.
Skórzane torebki można znaleźć na www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/torebki-skorzane

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz