KobietaPolecanePorady

Sukienki na wesele – którą wybrać?

Sukienki na wesele – którą wybrać?

Ślub to wyjątkowy dzień dla pary młodej. Jeśli jesteś bliską osobą dla tych dwojga młodych osób, powinnaś wyglądać wyjątkowo. Wszystko dlatego, że w dniu ślubu i wesela Twój wygląd jest swego rodzaju hołdem dla pary młodej.

Nawet jeśli na co dzień masz własny styl i elegancja weselna jest Ci ewidentnie nie po drodze, w ten wyjątkowy dla Twoich bliskich dzień, powinnaś zrobić wyjątek.

Możesz znaleźć idealną sukienkę dla siebie na https://e-sukienki.pl/sukienki-na-wesele-kolekcja/, gdzie masz ogromny wybór i z pewnością znajdziesz coś właściwego. Powinnaś wyglądać elegancko podczas wesela swoich przyjaciół, ponieważ w ten sposób okazujesz dla nich szacunek i rzecz jasna, wpisujesz się w konwencję uroczystego przyjęcia.

Rozumiemy, jeśli na co dzień wybierasz spodnie lub stawiasz na bardzo mocny makijaż. Postaraj się jednak tego wyjątkowego dnia połączyć swój styl z czymś szykownym. Wyglądaj elegancko i pokaż jak bardzo jesteś w stanie się przemienić, by godnie świętować ślub Twoich bliskich.

Jesteś wysoka? Nie sprawdzą się zbyt krótkie spódniczki. Dobrze by było, gdybyś wybrała coś, co będzie skromne, a jednak stylowe. Jeśli masz naprawdę długie nogi i lubisz się tym chwalić, to może nie jest najlepsza okazja i miejsce. Pozwól Pannie Młodej błyszczeć w jej święto. Sama, wybierz coś koktajlowego lub załóż sukienkę maxi w pastelowe kolory. Skoro jesteś wysoka, możesz sobie na to pozwolić.

Kobietom o niskim wzroście doradza się sukienki przed kolano (w przypadku grubszych nóg, za kolano) aby podkreślić smukłą część ciała, czyli łydki. Warto także postawić na lekki obcas. Jeśli jest widocznie zarysowana talia, to świetnie. Można ją podkreślić odpowiednią sukienką, a jeśli talii nie ma, warto wybrać kreację odciętą pod biustem. W ten sposób ukryje się także brzuszek, który ma tendencje do wzdęć. A wesele to dzień ucztowania zatem… warto.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, pamiętaj, że musisz czuć się swobodnie. Nie poleca się zbyt obcisłych sukienek oraz wysokich obcasów w momencie, gdy nie jesteś do tego przyzwyczajona. Warto mieć także baleriny w torebce – na wypadek gdyby impreza okazała się znacznie bardziej taneczna, niż myślałaś.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz