KobietaPolecanePoradyUroda

Stylizacja paznokci od podszewki

Stylizacja paznokci od podszewki

Zastanawiasz się nad modną stylizacją paznokci? Zobacz co zmalować żeby nie żałować!

Perfekcyjny matt

Karnawał już rozpoczął się na dobre. Zapewne myślisz nad olśniewającym manicure, który dopełni Twoją wieczorowa stylizację i doda Ci kobiecości. Teraz poznasz najbardziej popularne zdobienia paznokci, które zdecydowanie rządzą w tym sezonie.

Na pierwszym miejscu, znalazł się matowy manikiur, który możesz wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Jest naprawdę wiele zalet korzystania z usług stylistek paznokci. Po pierwsze, masz pewność, że lakier nie odpryśnie, a po drugie zyskasz perfekcyjne paznokcie w niskiej cenie. Kosmetyczka zawsze zna się na wszystkich tendencjach w stylizacji paznokci, więc możesz jej zaufać i olśnić wszystkich.

Metaliczny błysk i cyrkonia

Kolejnym trendem tego karnawału, będą metaliczne paznokcie, połyskujące pod każdym kątem. Mogą być srebrne, złote lub szare, ważne by się mieniły, świeciły i błyszczały. Bardzo popularne jest również pomalowanie paznokcia na placu serdecznym, w innym kolorze lub przyozdobienie go brokatem, cyrkonią czy wzorem.

Stylizacja paznokci od podszewki

Jeżeli do tej pory nie po drodze było Ci korzystanie z usług stylistki paznokci, to teraz, w okresie karnawału jest ten moment. Możesz z powodzeniem udać się na perfekcyjny manicure do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego i olśnić wszystkich. Wtedy będziesz miała pewność, że Twój manikiur utrzyma się naprawdę długo i nie będziesz musiała się martwić, że w dzień imprezy czy bankietu, lakier odpryśnie.

Jaki salon wybrać? Najlepiej taki, który używa najlepszych kosmetyków i lakierów. Stylistka musi być doświadczona i mieć przede wszystkim fach w ręku. Zwróć uwagę na opinie o danym salonie w internecie. Wielu klientów zostawia swoje zdanie na temat gabinetów kosmetycznych, na różnych forach dyskusyjnych. Jeżeli nie masz czasu na szukanie i czytanie recenzji, to specjalnie dla Ciebie wybraliśmy pewien salon kosmetyczny, w którym na pewno Twoje paznokcie zostaną poddane prawdziwej i profesjonalnej metamorfozie. Koniecznie sprawdź tutaj: http://www.easynails.eu i poznaj jakie dzieła sztuki można wyczarować na paznokciach!

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz