KobietaPoradyUroda

Relaks podczas wykonywania opalenizny natryskowej

Relaks podczas wykonywania opalenizny natryskowej

girl-1031528_640

Każda kobieta marzy o tym, aby przez cały rok cieszyć się piękną opalenizną. Narzucane przez media ideały piękna już od wielu lat charakteryzują się skórą w ciemnym odcieniu. Udowodnione nawet, że ciemniejszy naskórek optycznie wyszczupla sylwetkę. Można go uzyskać poprzez długotrwałe przebywanie na słońcu lub stosowanie odpowiedniej diety. Dieta bogata w produkty charakteryzujące się zawartością karotenu pozwoli uzyskać ciemniejszą barwę skóry. Niestety będzie się ona cechowała pomarańczowym odcieniem, co zdecydowanie nie wygląda korzystnie. Opalanie naturalne może być z kolei męczące i powodować efekty uboczne. Skóra schodząca z nosa czy z ramion wygląda bardzo nieestetycznie. Co więcej, zbyt długa ekspozycja na słońce może spowodować uciążliwy ból pleców czy ramion. Często zdarza się, że efekt zawodzi oczekiwania. Podczas gdy niektóre panie z dumą prezentują złocistą opaleniznę, inne muszą zadowolić się czerwonawym odcieniem. W jaki zatem sposób zapewnić sobie piękny kolor skóry niewielkim wysiłkiem? Rozwiązaniem jest opalenizna natryskowa.

Relaks podczas zabiegu

Rynek kosmetyczny stale się rozwija i obecnie mamy do wyboru coraz bardziej praktyczne i efektywne rozwiązania. Eksperci zwracają uwagę przede wszystkim na drowie i właściwą kondycję skóry. Wizyta w solarium tylko z pozoru może być korzystna. Tak naprawdę, sztuczne promieniowanie może powodować podrażnienia skóry. Z tego powodu w salonach można dzisiaj korzystać z opalania metodą natryskową. Zabieg ten jest przyjemny i nie wymaga zbyt skomplikowanego przygotowania. Jak przed każdym zabiegiem kosmetycznym warto zadbać o higienę osobistą. Pamiętajmy, że osoba wykonująca zabieg może mieć ogromny wpływ na nasze wrażenia. Odpowiednie podejście do klientki to niezwykle istotna sprawa. W profesjonalnych salonach możemy naprawdę poczuć się świetnie poprzez miłą, relaksacyjną atmosferę. Piękne zapachy czy spokojna muzyka mogą sprawić, że poczujemy się jak w SPA.

Wykonywanie zabiegu

Cały zabieg nie jest zbytnio skomplikowany. Potrzebne są do tego jedynie specjalny preparat i aplikator. Klientka musi jedynie stać nieruchomo w lekkim rozkroku z wyciągniętymi na boki rękami. Umożliwi to pokrycie preparatem każdego fragmentu skóry i otrzymanie idealnej, równiej opalenizny.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz