DomPolecanePorady

Poroże w każdym wnętrzu

Poroże w każdym wnętrzu

Dodatki z poroża oraz elementy stylu myśliwskiego z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie jest to już domena zapalonych myśliwych, ale z powodzeniem każdy z nas może wprowadzić do swoich wnętrz dodatki tego typu. Oczywiście nie mamy tu na myśli jego tradycyjnej wersji – z myśliwskimi trofeami czy skórami dzikich zwierząt. Dziś styl ten ma nico delikatniejszą wersję, podpowiadamy więc jak można z powodzeniem wprowadzić go do każdego wnętrza. 

W myśliwskim klimacie 

Styl myśliwski we wnętrzach, cechują nie tylko trofea czy dodatki, które kojarzą się z łowiectwem. To też barwy, które przywodzą na myśl piękno natury i spokój lasu – ciepłe brązy oraz beże, które przeplatają się z zielenią. Kolory te wprowadzają nie tylko przyjemny klimat do wnętrz, ale sprawiają, że stają się one ciepłe i przytulne. Styl myśliwski to też naturalne materiały, króluje tu oczywiście drewno, najlepiej takie „nadgryzione” zębem czasu. W styl myśliwski oczywiście idealne wkomponuje się poroże, meble z tymi elementami będą ozdobą każdego salonu. Sklepy zajmujące się sprzedażą tego typu rzeczy, najczęściej prowadzą też własny skup poroża https://antlabo.pl/, a jak wiadomo – nie ma dwóch identycznych rogów czy kompletów poroża. Każdy mebel wykonany z tego surowca, jest więc jedyny i niepowtarzalny. 

Odpowiednie dodatki 

Ściany w stonowanych kolorach to idealne tło dla myśliwskich dodatków, te wykonane z poroża, będą idealnie prezentować się na takim tle. Dekoracje z poroża oczywiście możemy umieścić nie tylko na ścianach, bo z szerokiego asortymentu wybierzemy też takie, które będą ozdobą każdego pomieszczenia. Warto tu też wspomnieć, że nie dodatki tego typu nie tylko zdobią wnętrza, ale są też bardzo praktyczne. Wspaniały wieszak na ubrania, wykonany z parostków kozła, sprawdzi się nie tylko w przedpokoju, ale z powodzeniem można go powiesić również w łazience jako wieszak na ręczniki i szlafroki. Co jeszcze? Może świecznik z łopaty łosia, który ozdobi nie tylko stół w salonie, ale też szafkę nocną przy łóżku. Można też wybrać gazetnik, który nie tylko będzie ozdobą, ale dzięki niemu nasza prasa nie będzie rozrzucona po całym domu. 


Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz