KobietaPoradyUroda

Niecodzienny bar

Niecodzienny bar

photo-1464917423479-6bd9527d469f

Ośmiogodzinny dzień pracy, sprzątanie, gotowanie, wychowanie dzieci. Współczesna kobieta musi nie tylko „leżeć i pachnieć”, ale ma mnóstwo innych obowiązków. A przecież każda z nas potrzebuje czasem chwili dla siebie, każda z nas lubi wyjść z koleżanką na drinka i ponarzekać na męża itp. A gdyby tak można było połączyć spotkanie z przyjaciółką z wizytą w salonie kosmetycznym? Tak, to możliwe! Wystarczy udać się do Nail Baru.

Czym są Nail Bary?

Nail Bary to świetne połączenie zwykłego baru z salonem kosmetycznym. Oznacza to, że podczas picia dobrego drinka i ploteczek z przyjaciółką, wykwalifikowana kosmetyczka zadba o Twoje dłonie i paznokcie. I o Twoją przyjaciółkę także. Ponadto Nail Bary oferują swoim klientkom różnego rodzaju manicure i pedicure. Podstawowym zabiegiem wykonywanym w Nail Barach jest manicure hybrydowy. Polega on na pomalowaniu paznokci specjalnym lakiero-żelem, który utrzymuje się nawet do 5 tygodni. Jest doskonałą alternatywą dla tipsów, gdyż nie niszczy płytki paznokcia, ale jest odporny na wszelkie zarysowania i odpryski. Natomiast manicure japoński polega na energicznym wcieraniu w płytkę paznokcia witamin i minerałów. Na koniec paznokcie posypuje się specjalnym matującym pudrem, dzięki któremu paznokcie wyglądają naturalnie, pięknie i są bardzo zdrowe. Niektóre kobiety wciąż decydują się na klasyczny manicure, czyli malowanie paznokci zwykłym lakierem.

Inne zabiegi

Poza malowaniem paznokci profesjonalne Nail Bary oferują swoim klientkom szereg kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i paznokci. Chociaż są to miejsca nastawione na szybką obsługę, personel wykonuje kilka innych zabiegów m.in.: regulację i hennę brwi, masaże i niektóre zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Niektóre tego typu salony wykonują zabiegi dla mężczyzn. Nail Bar to również miejsce idealne do zorganizowania babskiej imprezy, np. wieczoru panieńskiego, firmowych spotkań, zabaw integracyjnych itp.

Gdzie szukać Nail Barów?

Nail Bary zlokalizowane są głównie w bardzo tłocznych miejscach. Znaleźć je można przede wszystkim w galeriach handlowych oraz w centrach dużych miast np. Warszawie, Wrocławiu, Katowicach Krakowie itd. Nigdy nie byłaś jeszcze w Nail Barze? Warto więc wybrać się do jednego ze swoją przyjaciółką i zafundować sobie chwilę relaksu.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz