IntymnośćKobietaMężczyzna

Erotyczna apteczka pierwszej pomocy

Erotyczna apteczka pierwszej pomocy

blue-eyes-237438_640

Życie erotyczne jest niezwykle ważnym elementem związku. Niestety, czasem zdarza się, że jego jakość nie jest zadowalająca dla jednego z partnerów. Wtedy pojawia się niechęć do zbliżeń, co skutkuje coraz większymi nieporozumieniami i trudnościami w relacji. W przypadku różnego rodzaju problemów dotykających sfery seksualnej najważniejsza jest komunikacja z partnerem, ale oprócz tego można skorzystać z szerokiej gamy produktów poprawiających życie erotyczne.

Kiedy ona nie chce…
Wśród kobiet niechęć do seksu lub trudność w osiągnięciu orgazmu są dość częstymi problemami. Ich podłoże może być bardzo zróżnicowane. Czasem jest to uwarunkowane fizjologiczne, dlatego dobrym pomysłem może okazać się pomoc farmaceutyczna. Na przykład firma durex oferuje różnego rodzaju żele intymne. Są one na bazie wody, więc można używać je razem z prezerwatywą bez obawy, że się ją uszkodzi. Co więcej, świetnie sprawdzają się w roli żeli do masażu dzięki ich delikatnej konsystencji i przyjemnemu zapachowi. W ten sposób można urozmaicić grę wstępną i zapewnić partnerce odpowiedni, relaksujący nastrój, co może mieć korzystny wpływ na doznania w trakcie stosunku. Ponadto, żele intymne likwidują problem suchości pochwy, dzięki czemu penetracja przestaje być bolesna. Ciekawym produktem jest też Durex play o żel stymulujący i potęgujący doznania dla kobiet. Pozwala on szybciej osiągnąć orgazm, który w dodatku będzie bardziej intensywny. Jego działanie opiera się na pobudzeniu i uwrażliwieniu okolic intymnych, dzięki czemu kobieta doświadcza większej ilości przyjemnych doznań, a co za tym idzie uzyskuje większą satysfakcję ze zbliżenia.

Wstydliwy problem mężczyzn
Zdarza się, że wydolność seksualna mężczyzny nie jest zadowalająca, co powoduje spadek samooceny i pewności siebie, a także niechęć do seksu. Czasem spadek libido i problemy z erekcją są wynikiem przepracowania i zmęczenia, zbyt dużej ilości stresu lub nieprawidłowej diety. W takiej sytuacji apteki oferują szeroką gamę produktów poprawiających potencję. Jednym z nich jest Androvit plus. Produkt poprawia wydolność organizmu i korzystnie wpływa na metabolizm energetyczny, likwidując zmęczenie. Oprócz tego wspomaga prawidłową sprawność seksualną oraz zwiększa płodność, co pozwala partnerom czerpać większą satysfakcję ze stosunków. Suplement zawiera całą gamę witamin i mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mężczyzny. Innym produktem, skierowanym ściśle do panów którzy mają problem z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji jest Boner max. Liczne substancje czynne naturalnego pochodzenia sprzyjają utrzymaniu prawidłowej ilości testosteronu i innych hormonów w organizmie, a także zwiększają libido i pomagają wywołać erekcję. Dzięki temu stosunek przestaje być stresujący, a partnerzy mogą czerpać z niego więcej radości i satysfakcji.

Erotyczna apteczka dla każdego
Na stronie Cefarm24 można znaleźć wszystkie powyższe produkty a także wiele innych, dopasowanych ściśle do oczekiwań. Dostępne są między innymi tabletki poprawiające libido u kobiet, na przykład Erotic. Oprócz wspomagania funkcji seksualnych, mają one działanie relaksujące i antystresowe. Osoby, którym szczególnie zależy na zdrowiu i ochronie okolic intymnych, z pewnością zainteresuje Ellen, czyli krem z probiotykami. Nowością są chusteczki stymulujące Jelid, przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nasilają one doznania seksualne, poprawiając jakość stosunku. Ich dodatkowym atutem jest to, że działają już po kilku minutach od przetarcia narządów płciowych, dzięki czemu nie zaburzają spontaniczności. Wśród bogatej gamy produktów nawet najbardziej wymagające osoby znajdą coś dla siebie.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz