IntymnośćKobietaPoradyZdrowie

Ginekologia estetyczna – kobiecość bez ograniczeń

Ginekologia estetyczna – kobiecość bez ograniczeń

imagesMłodzi i piękni na wieczność. Gdyby ktoś wynalazł eliksir młodości, nie tylko zarobiłby fortunę, ale także zyskał ogromne grono fanów na całym świecie. Oczywiście większość stanowiłyby kobiety. Niestety eliksiru póki co jeszcze nikt nie wynalazł, pozostaje zatem walka z uciekającym czasem za pomocą metod ogólnodostępnym. Wielką rolę w przywracaniu młodości ma medycyna estetyczna. Niektóre kobiety marzą jednak, by nie tylko pozbyć się widocznych zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych czy wymodelować kontur twarzy – młodo i pięknie chcą także poczuć się także w swoim ciele, zwłaszcza w okolicach intymnych. Na szczęście taką możliwość daje im nowoczesna ginekologia estetyczna.

Piękna i młoda w każdym zakamarku ciała

Pewność siebie jest kobieca i seksowna – wielu mężczyzn twierdzi, że najlepszym ubraniem kobiety jest jej własna skóra. Ważne zatem, by czuć się w niej jak najlepiej. Czas zmienia wszystko i to niestety dotyczy także naszego wyglądu – ciało z biegiem czasu traci swoją elastyczność, zmienia się struktura włókien kolagenowych i skóra wiotczeje. To samo dzieje się z narządami płciowymi. Kobiece, podczas całego życia, wystawiane są na wiele prób. Przebyte porody czy zabiegi sprawiają, że tracą naturalny wygląd. Odmładzanie narządów płciowych na szczęście stało się tak łatwo dostępne jak zrobienie innych zabiegów estetycznych. Wystarczy jedynie zgłosić się do odpowiedniego gabinetu – Klinika Ginekologi Estetycznej Ziemlewski oferuje szeroki wybór zabiegów, dostosowany do potrzeb wielu kobiet. Znajdziesz je z łatwością na stronie internetowej: http://www.klinikiziemlewski.pl/ginekologia-estetyczna.

Bez skalpela i blizn – młodsza w kilkadziesiąt minut

Są zabiegi, na które kobiety decydują się częściej niż na inne – zazwyczaj wynika to z polecenia innych osób lub zwyczajnie zakresu wykonywania zabiegu. U kobiet najbardziej postępujący czas ma wpływ na wygląd pochwy i warg sromowych. To w tych miejscach także najczęściej kobiety chcą „coś poprawić”. Obkurczanie pochwy dotychczas było zabiegiem z zakresu chirurgii intymnej, postęp techniki sprawił, że aktualnie to jedynie zabieg z zakresu ginekologi estetycznej. Wszystko za sprawą zbawiennego działania lasera. Dostępne są dwa rodzaje urządzeń do tego typu zabiegu – laser Er-YAG Fotona bądź laser Mona Lisa Touch. Ich działanie jest zbliżone i polega na wysłaniu wiązki laserowej w kierunku ścianek pochwy, dzięki czemu dochodzi do napięcia i obkurczenia jej ścianek. Jednocześnie laser stymuluje produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za zachowanie młodego wyglądu. Także dużą popularnością wśród kobiet cieszy się plastyka warg sromowych. Z biegiem czasu ich elastyczność diametralnie się zmniejsza, a wygląd ulega pogorszeniu. Pomocnym narzędziem w walce z czasem i procesami starzenia jest laser.

Zwiększ swoją pewność siebie

Ginekologia estetyczna zyskuje coraz większe grono zwolenniczek – nic dziwnego, bo korzystnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale także doznania seksualne. Niewielka ingerencja specjalisty wystarczy, by znacznie zwiększyć doznania podczas zbliżeń z partnerem, a także czuć się komfortowo we własnym ciele i bez skrępowania podchodzić do kontaktów seksualnych. Na stronie internetowej http://www.klinikiziemlewski.pl dostępne są informacje o zabiegach z zakresu ginekologi estetycznej, które mają także działanie lecznicze.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz