Porady

Gdzie można uczyć się angielskiego metodą Callana?

Gdzie można uczyć się angielskiego metodą Callana?

szkola-angielskiegoChodzę do szkoły średniej w Częstochowie i już za rok będę zdawać maturę. Przymierzam się do zdawania angielskiego na maturze, chociaż nie jestem zbyt dobry z angielskiego. Boję się, że sobie nie poradzę, dlatego zacząłem myśleć o jakimś prywatnym kursie.

Rodzice mówili, żebym zapisał się na korepetycje, ale ja wolałbym zajęcia w grupie, bo lepiej się czuję, kiedy jest więcej osób. Interesuje mnie metoda Callana, bo słyszałem, że jest ona bardziej skuteczna niz tradycyjna metoda nauki języka. Jak na razie, nikt z moich znajomych nie miał do czynienia z metodą Callana w Częstochowie, dlatego liczę, że ktoś mi coś podpowie. Czy jest w naszym mieście szkoła, która prowadzi kursy właśnie z wykorzystaniem tej metody? Ja na razie nie spotkałem.

Nie jestem zbyt dobry z angielskiego, a może dzięki Callanowi w Częstochowie udałoby mi się lepiej przygotować do matury i polubić angielski, który nie jest moim ulubionym przedmiotem w szkole. W dodatku mamy taką nauczycielkę, która wszystko olewa, często jej nie ma, mało mówi po angielsku i chyba się nami nie przejmuje. Niektórym moim kolegom to odpowiada, a niektórzy chodzą na korepetycje.

Ja wolałbym jednak kurs, chociaż jak nie znajdzie się nigdzie Callan w Częstochowie, to chyba zdecyduję się też na korepetycje. Muszę się trochę podszkolić, bo inaczej chyba nie zdam matury. Czekam na jakieś podpowiedzi i sugestie, gdzie się mam udać albo zadzwonić. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz