Porady

Jak wygląda przeprowadzenie kremacji

Jak wygląda przeprowadzenie kremacji

kwiatkiKremacja czyli spopielenie zwłok jest coraz popularniejszą usługą w zakładach pogrzebowych. Może się okazać, że kremacja jest zgodna z ostatnią wolą zmarłego.

Nasz zakład pogrzebowy oferuje kremacje zmarłych ze Świdnicy i okolic. Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem różne miejscowości województwa dolnośląskiego i ma bogatą tradycję. Była to początkowo rodzinna firma, a z czasem w miarę rozrostu firmy zaczęliśmy zatrudniać coraz więcej pracowników i tworzyć filie w różnych miastach i miasteczkach w bliższych i dalszych okolicach Wrocławia, gdzie znajduje się nasza główna siedziba.

Z najwyższym szacunkiem traktujemy osoby zmarłe oraz ich rodziny. Rozumiemy, jak trudnym momentem w życiu człowieka jest strata bliskiej osoby – męża, żony, rodziców, rodzeństwa, krewnych, przyjaciół, czasem niestety również dzieci. Chcemy jak najlepiej towarzyszyć zmarłemu w jego ostatniej drodze. Staramy się, by nasze usługi w oczach rodziny stanowiły nie tylko konieczną powinność, ale także należne oddanie czci osobie zmarłej. Wiemy, że dla rodziny ważne są momenty pożegnania z nieboszczykiem i moment złożenia do grobu. Pogrzeb to ceremonia, która powinna przebiegać według należnego porządku, bez żadnych zakłóceń, opóźnień i niepotrzebnych incydentów.

Jesteśmy rzetelną, profesjonalną i doświadczoną firmą. Szanujemy wolę rodziny zmarłych. Proponujemy pochówki tradycyjne oraz kremacje w Świdnicy i okolicach. Respektujemy wybór rodziny zmarłego – to czy zdecydowano się na pochówek zwłok w trumnie, czy też w urnie.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz