KobietaMężczyznaPolecanePoradyUroda

Przygotowania przedślubne – czyli idealne planowanie cz.1

Przygotowania przedślubne – czyli idealne planowanie cz.1

slub2Niemalże każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z przygotowaniami przedślubnymi  wie, że są rzeczy, o których należy pomyśleć znacznie wcześniej.

Wiadomo, że najpierw należy ustalić datę, następnie wybrać salę, zaprosić gości, zamówić strój. Ale to oczywiście tylko czubek tej przedślubnej ,,góry lodowej”. Bardzo ważną sprawą jest także dobór właściwego fotografa. Mimo że dzisiejsze nowości technologiczne sprawiają, że nawet małe dziecko będzie potrafiło pstryknąć kilka fotek, to tego dnia nie powinniśmy zdawać się na przypadek.

depilacja pastą cukrową Warszawa

Fotografie ślubne będziemy podziwiać przez długie lata. Będziemy do nich wracać podczas wspominania miłych chwil. Czy warto zatem ryzykować i pozwolić na uwiecznianie tych ulotnych chwil byle komu? Oczywiście, że nie. Zanim wybierzemy właściwego fotografa, zapoznajmy się z galerią fotografii ślubnych, które stworzył. Każdy artysta ma inny, często unikalny styl. Powinniśmy przejrzeć wiele prac różnych osób, aby wybrać tę, która trafią do naszego serca, urzekną nas.

W tych zdjęciach ślubnych powinniśmy się po prostu zakochać od pierwszego wejrzenia. Wtedy będziemy mieć pewność, że i nasze piękne wspomnienia zostaną idealnie uchwycone i zachowane. Kolejną bardzo istotną kwestią jest dobór odpowiedniego transportu na ślub. Tak, chodzi o samochód ślubny. Właściwie powinien być on podstawą nie odkładaną na ostatnią chwilę. Czy widzieliście w dzisiejszych czasach parę młoda, która jedzie do ślubu starym, nieubranym autem? Jeśli tak, to był to bez wątpienia ewenement.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz