Polecane

Superbohaterowie Marvela – zaproś ich do siebie do domu

Superbohaterowie Marvela – zaproś ich do siebie do domu

Superbohaterowie mają moc! Wiedzą o tym zarówno młodsi jak i starsi fani serii wydawniczych, w których superbohaterowie Marvela i inni herosi grają pierwsze skrzypce! Dzięki superbohaterom wierzymy w sprawiedliwość na świecie, możemy puścić wodze fantazji i oddać się przyjemności poznawania świata gdzie dobro zawsze zwycięża ze złem. Dowiedz się, dlaczego warto zaprosić superbohaterów Marvela do swojego domu i spędzić z nimi wiele fantastycznych chwil. Poznaj genezę powstania wyjątkowej serii wydawniczej i sprawdź jak łatwo zamówić poszczególne jej części.

Kim są superbohaterowie Marvela? 

Historia Superbohaterów Marvela rozpoczęła się od serii amerykańskich komiksów należących do Marvel Entertainment, będących jedną z wielu filii The Walt Disney Company. Wśród najsłynniejszych superbohaterów Marvela, których wykreowało studio znajdują się m.in.: Kapitan Ameryka, Iron Man, Spider-Man, Hulk, Punisher, Daredevil, Fantastyczna Czwórka, Avengers, Blade czy grupa X-Men. Nie każdy fan serii Superbohaterowie Marvela wie, że seria ukazuje się już od 1939 roku. 

Wielka Kolekcja komiksów z Superbohaterami Marvela ukazuje się na międzynarodowym rynku już od 2011 roku. Wśród najpopularniejszych tytułów tomów znajdują się m.in.: The Amazing Spider-Man: Powrót do domu, Iron Man: Extremis, Hulk: Niemy krzyk, Thor: Odrodzenie, Avengers: Impas, Kraina Cieni, Daredevil: Naznaczony śmiercią i wiele wiele innych. Łącznie aż 170 tomów serii Superbohaterowie Marvela, które ukazały się w Polsce.

Dlaczego warto zamówić prenumeratę kolekcji Superbohaterowie Marvela?

Prenumerata ulubionej serii wydawniczej ma wiele korzyści. Decydując się na prenumeratę np. kolekcji Superbohaterowie Marvela zyskujesz nie tylko czas, ale i pieniądze. Nie musisz już więcej tracić czasu na wyjście do kiosku po najnowszy tom z przygodami ulubionych bohaterów. Niezależnie od warunków pogodowych i ewentualnych losowych sytuacji, dzięki prenumeracie Twoi superbohaterowie Marvela zawsze będą z Tobą. W prenumeracie jest również taniej i korzystniej, ponieważ zamawiając określoną liczbę tomów za jednym razem oszczędzasz pieniądze i zyskujesz dostęp do unikatowych materiałów dodatkowych, dostępnych tylko dla prenumeratorów. 

Już w pierwszym tomie serii dowiesz się wszystkiego o Spider Manie. Poznasz także kulisy tworzenia postaci, kultowe stroje bohatera i top-5 największych walk Spider Mana. W wyjątkowej kolekcji, która spodoba się każdemu fanowi Marvela czekają na Ciebie najlepsze tytuły, starannie dobrane przez ekspertów Marvela. Wszystkie książki wydane są w twardej oprawie i zawierają unikatowe grafiki i ilustracje. Sprawdź koniecznie!

Jeśli zainteresowały CIę opisane tutaj supermożliwości superbohaterów Marvela, koniecznie zobacz jak łatwo można zamówić poszczególne tomy z tej serii wydawniczej na: kiosk.ruch.com.pl. Jeżeli myślisz, że Avengersi to wszystko na co stać Marvela, to już wkrótce sam dowiesz się, że Avengersi to dopiero początek! Uniwersum Marvela jest niezwykle szerokie, a bohaterów znajdziemy w nich setki! Seria Superbohaterowie Marvela to nie lada gratka zarówno dla najmłodszych jak i starszych fanów komiksów. Nie czekaj – zamów już teraz! 

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz