IntymnośćKobietaPoradyZdrowie

Sposoby na kobiece libido

Sposoby na kobiece libido

female-832266_640

Życie erotyczne jest niezwykle istotne w życiu każdej kobiety. Gorzej, gdy spada jego jakość, a ochoty na miłosne igraszki jest coraz mniej. Wtedy możemy mieć pewność, że nasze libido szwankuje. Co zrobić, by ochota na seks nie spadała?

Każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie i być pożądaną przez swojego mężczyznę. Życie seksualne jest bardzo ważne w dojrzałym związku, a gdy spada jego jakość rzutuje to na cały związek, Wasze relacje i postrzeganie partnera. Szczera rozmowa o problemie z ukochanym, to pierwszy z kroków, jaki należy podjąć na drodze do reperowania kobiecego libido. Kiedy już wszystko sobie wyjaśnicie, spokojnie zajmij się pielęgnacją swojej duszy i ciała.

Coś dla duszy i coś dla ciała

Libido warunkuje to, jak kobieta postrzega samą siebie i jak jest postrzegana przez mężczyzn. Mówi się, że w zdrowym ciele – zdrowy duch, a to nierozerwalnie wiąże się z naszą ochotą i otwartością na miłosne igraszki. Zacznij od metody małych kroków. Zmień swoje codzienne nawyki. Spaceruj, nie żałuj sobie drzemki w ciągu dnia, a czekoladki zamień na orzechy, pestki dyni czy soczysty winogron. Awokado, gorzka czekolada i zielone warzywa nie tylko podnoszą ochotę na seks, ale także poprawiają stan naszej skóry i samopoczucia, więc koło się zamyka. Czujemy się lepiej, świeżej i pewniej siebie. Postaraj się każdego dnia znaleźć kwadrans na ćwiczenia jogi lub medytację. Taka aktywność znacząco wpływa na kondycję naszego mózgu i ciała, a tym samym zmniejsza się nasz poziom stresu, który niszczy kobiece libido. Jeśli jesteś bardzo zapracowana i częściej jadasz w biegu poza domem, a lubisz szybkie efekty, to możesz wspomóc się suplementami na libido – Libistim. To w pełni naturalny produkt, który może stosować kobieta w każdym wieku. W kapsułce Libistim zawarte jest wszystko to, czego kobieta potrzebuje, by podnieść swoją ochotę na seks, a doznania erotyczne były intensywniejsze niż dotychczas. Dzięki skuteczności, możesz w krótkim czasie spodziewać się większej czułości w miejscach intymnych i mocniejszych orgazmów. Libistim poprawia nastrój i łagodzi skutki zmęczenia. Dlatego tak bardzo jest polecany zwłaszcza kobietom, które pochłonięte są prowadzeniem domu i wspinaniem się po szczeblach kariery. Jednak nie samą pracą żyje człowiek, więc planuj wspólne weekendy z partnerem na łonie natury. To Was zbliży, a wspólny relaks i poznawanie nowych miejsc zachęcą Was do intymnych chwil przy blasku świec.

Pamiętajmy, że wysokie libido zależy od tego w jakiej mierze dbamy o siebie same i o naszych partnerów. Mówcie partnerowi o swoich potrzebach i odważcie się na nowości w łóżku, a wysokie libido będzie z Wami.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz