KobietaPolecanePorady

Spodnie dla kobiety biznesu

Spodnie dla kobiety biznesu

Kobiety zazwyczaj były kojarzone z sukienkami oraz spódnicami. W biurach można było obserwować wystylizowane niemal w ten sam sposób kobiety. Jednak czasy się zmieniły, kobiety nie tylko zaczęły przejmować męskie stanowiska, ale także pokochały garnitury.

Rewolucja w modzie kobiecej

W biznesie to już nikogo nie dziwi, że może spotkać kobietę w spodniach. Nie mówimy jednak o sytuacji, gdzie to kobietę łatwo pomylić z mężczyzną. Moda rozwija się na naszą korzyść. Coraz częściej pojawiają się szykowne garnitury dla kobiet, które w połączeniu z czółenkami wyglądają nawet bardziej kusząco, niż popularne dotąd sukienki. Kobiety coraz chętniej zakładają spodnie i marynarki, ponieważ tak jest im wygodniej.

Postaw na wyrazisty wizerunek

Jeśli pracujesz w dużej firmie i obejmuje Cię tzw. dresscode, zaskocz swoich kolegów z pracy i załóż spodnie. Eleganckie spodnie w kant naprawdę robią wrażenie na zgrabnych kobiecych nogach. Jeśli do tego dojdą szpilki, masz pewność, że każdy Cię zapamięta. I to w ten dobry sposób. Nie mówimy jednak o spodniach, które możesz kupić w markecie. Co więcej, pełno jest pracowni krawieckich z garniturami dla mężczyzn, a w dalszym ciągu niewiele z nich szyje też kostiumy dla kobiet. Z tego względu warto namówić swoją ulubioną krawcową, by zamiast kolejnej spódnicy, uszyła dla Ciebie spodnie.

Aby spodnie wyglądały elegancko, nie wystarczy zadbać o dobry krój i dopasowanie rozmiaru (chociaż to oczywiście jest bardzo ważne). Istotne jest także, z czego te spodnie zostaną uszyte. Tu powinnaś sama zadbać o znalezienie szlachetnego materiału, który zapewni Ci komfort, ale także będzie się świetnie prezentował przez długi czas. Jeśli masz już gładkie spodnie, warto postawić także na żakard na spodnie. Nie musisz bać się wzorów, wystarczy, że umiejętnie je dobierzesz. W końcu krata, paski, czy popularna jodełka, nie są niczym nowym. To popularne wzory stosowane w projektach największych wizjonerów mody. Nie pozwól ubrać się w kolejny szarawy uniform – pokaż, że masz styl i jesteś profesjonalna.

Więcej o doborze tkanin przeczytasz na http://zubibo.pl/blog-pol.phtml

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz