KobietaPolecanePoradyUrodaZdrowie

Piękna, bo zdrowa!

Piękna, bo zdrowa!

Po zimie nasza cera bardzo często jest zniszczona w wyniku przesuszenia oraz zmian temperatury. Nie lepiej na tej płaszczyźnie prezentują się nasze włosy i paznokcie.

Słońce zachęca, aby nasza garderoba stawała się coraz bardziej wiosenna, a tutaj okazuje się, że aż strach wyjść na dwór bez pełnego makijażu i czapki. Wydawać by się mogło, że wystarczy wizyta u kosmetyczki lub u dobrego fryzjera i już sprawa załatwiona.

Niestety problem tkwi głębiej i bez specjalnej pomocny niestety sobie nie poradzimy. Co zatem zrobić, aby nasza cera, włosy i paznokcie wyglądały jak na medal? Jeżeli do tej pory suplementy diety były dla Ciebie jedną wielka niewiadomą, to już teraz, zanim na dobre zrzucimy zimowe płaszcze i czapki, powinniśmy zacząć wspomagać nasz organizm w witaminy i potrzebne składniki.

Z pewnością w telewizji nie raz, ani nie dwa, widzieliście wiele reklam, które traktowały o suplementach. Z pewnością wielu z Was pomyślało sobie, że ten problem ich nie dotyczy, że suplementy nie pomogą. Otóż byliście w błędzie! Nikt tak nie zadba o naszą skórę, włosy i paznokcie jak Biotebal, produkt, który nie tyle jest suplementem diety lecz lekiem. Wiele osób widząc reklamy w telewizji nie rozróżnia tego typu suplementacji. To samo dotyczy preparatu D-Vitum forte.

Zawiera on niezbędną dla naszego organizmu witaminę D, które nasze ciało nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować. Czerpiemy ją głównie ze słońca i z produktów i przetworów mlecznych. A przecież witamina D jest naturalnym antydepresantem i potrzebna jest naszemu organizmowi zwłaszcza w okresie od września do marca, gdy pogoda na zewnątrz nas nie rozpieszcza, a promienie słoneczne jeszcze na dobre nie rozgrzewają naszych ciał. Składniki zawarte w tych preparatach sprawiają, że nasza skóra wygląda zdrowo i promieniście, włosy lśnią naturalnym blaskiem i są mocne jak nigdy dotąd.

witaminy i suplementy diety znajdziesz na: http://www.e-zikoapteka.pl/witaminy-suplementy-probiotyki.html

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz