PolecanePorady

Jak znaleźć fajną fotobudkę na imprezę?

Jak znaleźć fajną fotobudkę na imprezę?

Temat fotobudek poruszany był już wiele razy. Atrakcja ta jest na tyle ciekawa, że zyskuje rzeszę zwolenników. Coraz więcej osób decyduje się na zamówienie fotobudki na wesele lub inną imprezę. Mimo iż jest to dość duży wydatek, jak mówią zwolennicy- opłaca się. Podpowiadamy na co powinniśmy zwrócić uwagę wynajmując fotobudkę.

Moda na fotobudki wciąż trwa. Często będąc nad morzem, widzimy przytwierdzone do podłoża przenośne studia fotograficze, które stały się atrakcją różnych miejsc wypoczynkowych. Mechanizm jest prosty, budki te działają bowiem na zasadzie automatu. Obsługa ich więc nikomu nie sprawia problemu, ponieważ jest bardzo intuicyjna. Wrzucamy pieniążek, wchodzimy do fotobudki, ustawiamy się, czasami coś klikamy (np. Start), robimy śmieszne miny a następnie wyciągamy gotowe zdjęcie. Niezłe, prawda? Niektóre budki skonstruowane są troszkę w inny sposób- nie trzeba do nich wchodzić, wystarczy stanąć przed nimi i ustawić co trzeba. Przypominają troszkę maszyny do gry z ekranem. To właśnie ten typ „budek” cieszy się ogromną popularnością jeśli chodzi o wynajem na przeróżne imprezy (a w tym również i wesela). Koszt wynajęcia takiej budki na dwie godziny oscyluje najczęściej w zakresie od 600 do nawet 1000 zł w zależności od miasta i firmy oferującej. Dla przykładu przeciętny koszt wynajmu fotobudki w Krakowie wynosi 700 zł, a wynajmujący w pakiecie dostaje zestaw zabawnych gadżetów, płytę CD ze wszystkimi zdjęciami oraz możliwość skorzystania z pomocy osoby obsługującej sprzęt. Taka osoba zajmuje się np. zachęcaniem gości do robienia zdjęć, czy pomoc w ustawieniu (choć to raczej nie powinno nikomu sprawiać trudności).

Decydując się na wynajem fotobudki, pamiętajmy jednak by sprawdzić dokładnie oferty firm i wybrać tę, która najbardziej nas przekonuje. Zachęcamy również do sprawdzenia portfolio firmy, po którym możemy ocenić, jakie zdjęcia dostaniemy my i nasi goście. Jeżeli będą kiepskiej jakości, to może lepiej zrobić sobie zdjęcia zwykłym aparatem i nie wydawać pieniędzy. Profesjonalna fotobudka fotobudka kraków powinna zapewnić nam dobrą jakość zdjęć. Sprawdźmy więc dokładnie wszystkie detale, aby mieć pewność, że nie czeka nas przykre rozczarowanie.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz