Porady

Fotobudka – pomysł na urozmaicenie wesela

Fotobudka – pomysł na urozmaicenie wesela

W 1925 roku Anatol Josepho, emigrant z Syberii, opatentował pierwszą fotobudkę na monety. Rok później urządzenie stało już na Broadwayu, gdzie codziennie odwiedzało je 7,5 tysiąca osób! Ten wynalazek z pewnością przyczynił się do nadania nowego wymiaru fotografii osobistej. Z czasem fotobudka zdobywała popularność także poza granicami Ameryki. Obecnie jej miłośnikami są szczególnie mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Francji czy Japonii.

Czy w Polsce fotobudka także jest popularna?

W Polsce dopiero od niedawna święci triumfy. Nic w tym dziwnego. Coraz więcej ludzi pragnie, by zdjęcia z wesela czy innych imprez, wyróżniały się oryginalnością. Fotobudki to także dużo tańsza alternatywa dla tych, którzy zastanawiają się nad wynajęciem fotografa. Dlaczego więc nie zainwestować w taką formę urozmaicenia imprezy? Obecnie fotobudki to must have każdego przyjęcia. Przykładowe ceny znajdują się na stronie: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/tarnow/.

Czy na weselu goście chętnie korzystają z takiej formy zdjęć? 

Fotobudka na weselu jest świetnym dodatkiem. Niektórzy uczestnicy przyjęcia mają z nią styczność po raz pierwszy, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej oblegana. Goście bez względu na wiek, chętnie się przebierają, korzystając z gotowych rekwizytów, mając przy tym niezły ubaw. Dodatkowo fotografie można umieścić w księdze gości, co nie dość, że fajnie wygląda, to jeszcze będzie fantastyczną pamiątką dla Młodej Pary.

Co wziąć pod uwagę, jeśli chcemy wynająć fotobudkę?

Przede wszystkim warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na rynku, a zwłaszcza w naszym miejscu zamieszkania i okolicach. Pozwoli to na wybór takiej fotobudki, która najbardziej spełni nasze oczekiwania, zarówno pod względem ceny, jak i jakości wykonywanych zdjęć. Warto także dopytać, czy firma, która nas interesuje, oferuje pomoc asystenta, który wyjaśni gościom zasadę działania fotobudki, a w razie potrzeby nakłoni nieśmiałych gości do zrobienia zdjęć. Co ważne, bez względu na wybrany pakiet godzin, mamy nieograniczoną liczbę zdjęć. Więcej informacji o fotobudkach znajdziesz tutaj: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/zakopane/.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz