KobietaMężczyznaPolecanePoradyUrodaZdrowie

Dla kogo catering dietetyczny?

Dla kogo catering dietetyczny?

W ostatnich latach usługa cateringu dietetycznego staje się coraz bardziej popularna. Sięgają po nią nie tylko znane osoby i celebryci, ale również zwykli, przeciętni ludzie, którzy nie mają czasu lub ochoty na gotowanie.

Dieta pudełkowa dla każdego

Po dietę pudełkową może sięgnąć każdy. Nie jest powiedziane, że to dieta tylko dla osób odchudzających się. Odżywianie z cateringiem dietetycznym to idealne rozwiązanie dla ludzi zapracowanych, zajętych, chcących się zdrowo odżywiać lub po prostu nie lubiących gotowania. Z usługi tej często też korzystają osoby samotne, którym nie opłaca się gotować dla samych siebie. W całej Polsce jest dużo firm oferujących dietę pudełkową. Jedną z takich firm jest Dietykieta, która świadczy usługi na terenie Wrocławia, Legnicy i Bolesławca. Zamawiając u nich dietę sami decydujemy o jej rodzaju i kaloryczności. Mamy do wyboru 4 diety: wegetariańska, paleo, południowa oraz bez ryb. Rozpiętość kaloryczna każdej z nich to 1300-3100kcal.

Zdrowe odżywianie z cateringiem dietetycznym

Ludzie korzystający z cateringu dietetycznego decydują się na niego z różnych względów. Należy podkreślić, że dieta pudełkowa to nie byle jakie jedzenie, tylko posiłki stworzone z wysokiej jakości produktów. Dietykieta w swoim zespole ma dietetyka klinicznego, który układa dzienne jadłospisy. Dzięki temu mamy pewność, że odżywiamy się zdrowo, a spożywane posiłki są odpowiednio zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne minerały i witaminy. Niewątpliwym plusem korzystania z cateringu dietetycznego jest zmiana nawyków żywieniowych oraz nauka zdrowego i racjonalnego odżywiania. Zamawiając dietę u Dietykiety, codziennie dostajemy zestaw 3 lub 4 pełnowartościowych posiłków, dzięki czemu wyrabiamy w sobie nawyk regularnego jedzenia. Dla naszego zdrowia bardzo ważne jest regularne spożywanie posiłków, o czym niestety wielu ludzi zapomina lub nie znajduje czasu na przygotowanie danie. Nie zapominajmy, że chcąc cieszyć się zdrowiem i zgrabną sylwetką musimy zwracać uwagę na to, co ląduje na naszym talerzu.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz