Porady

Zostań reżyserem w trasie

Zostań reżyserem w trasie

kamera_samochodowa_rejestrator_trasy_xblitz-go

Wypadek lub kolizja, a winnych brak? Z tym urządzeniem to nie problem.

Stop piratom

Czasami podróż samochodem kończy się wypadkiem lub niebezpieczną kolizją. Oczywiście zawsze jeździmy ostrożnie i bezpiecznie, ale nie da się wszystkiego przewidzieć i czasami napięta sytuacja na drodze staje się groźnym wypadkiem. W takiej sytuacji najczęściej strony poszkodowane nie wiedzą co powinny zrobić, wynikają kłótnie, ponieważ każdy czuje się pokrzywdzony. Jedynym zabezpieczeniem na przyszłość, które pomoże nam w razie takiego przebiegu spraw jest rejestrator jazdy. Szczególnie polecamy model Xblitz go. To urządzenie jest strzałem w dziesiątkę. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy niezbędne informację, żebyś sam mógł się do niego przekonać.

Kamerka samochodowa

Z tą kamerką staniesz się prawdziwym reżyserem, ponieważ nagrywa ona filmiki w jakości Full HD, szerokokątnym obiektywem, który obejmuje perspektywę do 170 stopni co daje większy kąt widzenia, a to pozwala na komfortowe odtwarzanie materiału. Co jeszcze gwarantuje nam Xblitz go? Nocna jazda też nie jest straszna, jeżeli posiadamy tą kamerkę, ponieważ jest wyposażona w tryb nocny, który oświetla drogę, a jakość obrazu nie zmienia się. Rejestrator Xblitz go jest wyposażony w możliwość robienia zdjęć jakości 16Mph i serii fotografii. Ważne jest też to, że ta kamerka daje nam możliwość nagrywania z prędkością sześćdziesięciu klatek na sekundę.

Xblitz Go i tylko on

Rejestrator jazdy Xblitz go posiada czujnik grawitacyjny co sprawia, że w przypadku gwałtownego hamowania lub uderzenia, kamerka automatycznie zapisuje dotychczas nagrany materiał zabezpieczając go, co sprawia, że możemy czuć się pewnie i bezpiecznie w każdej sytuacji drogowej. Z kolei tryb monitorowania parkingu uruchamia nagrywanie kiedy ktoś uderzy w samochód, który jest zaparkowany. To naprawdę świetne rozwiązanie i przede wszystkim niedrogie. Na koniec chyba rzecz, która zachęci do zakupu każdego maniaka samochodowego. Kamerka nagrywa w zoomie cyfrowym, czyli materiał nagrywany możemy powiększyć czterokrotnie, co na pewno jest dodatkowym atutem w przypadku potrzeby odczytania tablic rejestracyjnych czy modelu auta.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz