IntymnośćMężczyznaPolecane

Zabawki erotyczne, których nie wolno przegapić

Zabawki erotyczne, których nie wolno przegapić

shutterstock_214544500

Chociaż w branży erotycznej przeważają propozycje skierowane do kobiet, na szczęście istnieją również przedmioty, które stworzono z myślą o płci męskiej. Jednym z nich są obręcze na penisa, które w ciekawy sposób mogą urozmaicić chwile spędzone wspólnie w sypialni.

Odpowiednio dobrane akcesoria, takie jak na przykład pierścienie erekcyjne, są zdolne do podniesienia jakości kontaktów seksualnych. Mimo że noszenie ich nie jest w stanie zapobiec powstawaniu wszystkich problemów, regularne stosowanie wpływa pozytywnie na jakość aktów seksualnych. Nie brak panów, którzy po przetestowaniu tego gadżetu dostrzegają jego znaczący wpływ na siłę i długość wzwodu oraz zintensyfikowanie dotychczasowych orgazmów. Dla mężczyzn korzyści te nie pozostają bez znaczenia, zwłaszcza że kłopoty ze wzwodem to jedne z najczęstszych przypadłości, z jakimi się zmagają. Przedwczesny wytrysk lub jego brak są nie tylko wstydliwe, lecz także odbierają pewność siebie na długi czas.

 

Co warto wiedzieć o pierścieniu?

 

Obręcz na prąciu można umieszczać dwojako: zanim dojdzie do erekcji, przekładając przez nią jądra i członka lub w trakcie wzwodu, lub nanosząc ją wyłącznie na penisa. Drugą z metod poleca się zwłaszcza początkującym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z ringami. Pierwsza natomiast przeznaczona jest dla osób o większym stopniu zaawansowania, które mają doświadczenie w tym zakresie. Dzieje się tak ze względu na fakt, że stosowanie pierścienia poprzez nałożenie go na jądra uniemożliwia – w razie odczuwania dyskomfortu – zdjęcie go w trakcie erekcji.

 

Przy pierwszym użyciu obręczy największe znaczenie, poza sposobem zakładania, będzie miał wybór odpowiedniego modelu. Na początek najlepiej sprawdzi się prosty, klasyczny ring, który przyda się do tego, by sprawdzić, czy jego używanie nie przysporzy trudności i nieprzyjemnych odczuć. Istotny okaże się także materiał. Silikonowe obręcze będą łatwiejsze w utrzymaniu ich w czystości. Zadowolą również wymagających swoimi rozciągliwymi właściwościami, dzięki którym będą mogły być dostosowywane do ulegających zmianie w trakcie seksu rozmiarów penisa.

 

Pierścienie wibrujące

 

W sex shopach warto zwrócić uwagę także na inne wersje obręczy, takie jak chociażby wyposażone w wibrujące elementy. Modele te sprawdzą się zwłaszcza podczas zabaw we dwoje. Ring tego typu, nałożony przez partnera na wzwód, potrafi zapewnić niesamowite wrażenia zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Masaż łechtaczki przy pomocy wibrującej nakładki z pewnością urozmaici klasyczny stosunek, zachęcając tym samym do częstszych spotkań w łóżku.

 

Najważniejsze bezpieczeństwo

 

W końcu, aby zabawy przy użyciu pierścienia erekcyjnego okazały się bezpieczne, warto pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad. Przede wszystkim nie wolno go stosować dłużej niż pół godziny (w przypadku pierwszego razu warto ograniczyć czas maksymalnie do 10 minut). Dodatkowo nie powinno się w nim zasypiać lub sięgać po niego pod wpływem upojenia, gdy nie jest się w stanie w pełni kontrolować swoich zachowań i pomysłów. Wreszcie, w przypadku zaobserwowania drętwienia lub bladości członka, należy niezwłocznie przerwać zabawę, zdejmując gadżet.

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz