PoradyUroda

SPA dla stóp i dłoni

SPA dla stóp i dłoni

 

sea-880035_640

Zadbane stopy i dłonie są wizytówką każdej kobiety. Zwłaszcza po zimie zasługują na większą uwagę, by cieszyć się ich nienagannym wyglądem.

Atrakcyjne stopy i dłonie to wyznacznik zadbanej i szanującej się kobiety. Musimy dbać o nie codziennie, by były bez zarzutu i stanowiły naszą ozdobę. Każdego dnia są narażone na wiele czynników postarzających i niszczących, dlatego profesjonalna pielęgnacja stóp i dłoni, zwłaszcza po okresie jesienno-zimowym to doskonałe rozwiązanie, by szybko i skutecznie poprawić ich kondycję.

Kąpiel parafinowa

Jeśli chcemy do późnych lat cieszyć się atrakcyjnymi stopami i dłońmi, to idealnym rozwiązaniem jest zafundowanie im parafinowej kąpieli w salonie kosmetycznym. Takie usługi z dużymi sukcesami wykonuje nail bar w Warszawie. Kąpiel parafinowa doskonale sprawdza się w przypadku zniszczonych, przesuszonych, popękanych i szorstkich dłoni oraz stóp. Po zabiegu stają się głęboko nawilżone, aksamitne i miękkie, a paznokcie wyglądają zdrowo i pięknie połyskują. Oprócz właściwości zdrowotno-pielęgnacyjnych, kąpiel parafinowa daje coś, co jest szczególnie ważne, zwłaszcza dla kobiet w kwiecie wieku. Zabieg redukuje zmarszczki na dłoniach i stopach, co zdecydowanie potrafi odjąć nawet kilka lat każdej kobiecie. Dlaczego Klientki tak chwalą sobie kąpiel parafinową? Fenomen tego zabiegu polega na tym, że ciepła parafina działa, jak hermetyczny okład pielęgnujący skórę. To wszystko dzięki silnym właściwościom odżywczym i pielęgnacyjnym. Ciepły okład parafinowy poprawia cyrkulację krwi, co zdecydowanie nawilża nasze dłonie i stopy, stymulując jednocześnie do pracy gruczoły skórne. Kąpiel gwarantuje spektakularne efekty, natychmiast po zabiegu, a poprawiony stan stóp i dłoni utrzymuje się przez bardzo długi czas. Każda aktywna i prowadząca dom kobieta, powinna znaleźć chwilkę dla siebie i swoich dłoni i stóp. Piękne, gładkie i nawilżone stopy oraz dłonie dodają pewności siebie w każdej sytuacji, jesteśmy śmielsze i pozbywamy się kompleksów. Warto wybrać się do salonu, by w profesjonalny sposób odbudować ich stan, zwłaszcza, że przed nami gorące i słoneczne dni, więc bez oporów będziemy mogły odkryć nasze atrakcyjne stopy. Parafinowa kąpiel w tym celu jest niezastąpiona.

Warto wybrać się na kąpiel parafinową bez względu na wiek. Im wcześniej w profesjonalny sposób zaczniemy dbać o stan naszych dłoni i stóp, to do późnych lat będziemy mogły cieszyć się ich nieskazitelnym i atrakcyjnym wyglądem.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz