PoradyZdrowie

Samolek czyli wylecz się samodzielnie

Samolek czyli wylecz się samodzielnie

leech-368345_640

Samouk, to bardzo popularne nazewnictwo osoby, która pochłania wiedzę bez pomocy innych. A samolek? Może nigdy nie słyszałeś takiego określenia, więc poznaj je teraz i nie pożałujesz.

Bądź zdrów dzięki hirudoterapii

Na pewno gdzieś już słyszałeś o terapii, która odbywa się przy pomocy pijawek lekarskich. Te pożyteczne stworzenia mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Dodatkowo, są cennym elementem leczenia osób z nadciśnieniem lub chorobą zakrzepową bez użycia leków i innych medykamentów. Leczą naturalnie, przez spijanie krwi, a związki zawarte w ich ślinie mają dobroczynny wpływ na organizm i działają leczniczo. Pozbywając się z naszych żył szkodliwych krwinek powodują, że wszystkie organy wewnętrzne zaczynają pracować lepiej, a my czujemy się zdrowi i pełni energii. Co jeszcze zawdzięczamy pijawkom? Brak medykamentów chroni nasz żołądek i nerwy co daje poczucie komfortu. Chyba nikt nie lubi wydawać pieniędzy na leki, ani stać w niekończących się kolejkach od świtu przed przychodnią lekarską. Wybierając hirudoterapię, zaoszczędzimy więc pieniądze, czas, stres i organy wewnętrzne. Teraz nawet Ty możesz zostać ekspertem od leczenia pijawkami. Nie wierzysz? Przeczytaj artykuł do końca, a dowiesz się, że jest to możliwe.

Zostań samoukiem w leczeniu

Zapisując się na kurs hirudoterapii nauczysz się wszystkiego od podstaw. Poznasz historię i biologię pijawek, fizjologię człowieka w stanie chorobowym, wskazania i przeciwwskazania do leczenia, strefy, w których należy przystawiać pijawki i naukę prawidłowego zakładania opatrunków. Po kursie będziesz wiedział jakie choroby leczy się pijawkami i jakie są przeciwwskazania do leczenia. Poznasz także rodzaje hirudoterapii, czyli hirudokopleksoterapię i hirudokosmetykę. Zdobędziesz doświadczenie w praktyce, ponieważ kursanci mogą stawiać pijawki sobie nawzajem. Po kursie, zostanie przeprowadzony egzamin teoretyczny i praktyczny, po zdaniu go otrzymasz certyfikat. Zapisując się na kurs kurs hirudoterapii masz możliwość zdobyć bardzo cenne umiejętności leczenia pijawkami lekarskimi co sprawi, że będziesz zdrowy i pełny energii. Co jeszcze zachęci Cię do udziału w tym kursie? Abros zapewnia wyżywienie, materiały szkoleniowe i pomoc ekspertów. Nie pozostaje Ci nic więcej, jak tylko skorzystać!

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz