KobietaMężczyznaPolecanePoradyUrodaZdrowie

Piękny i zdrowy wygląd – dzięki hirudoterapii

Piękny i zdrowy wygląd – dzięki hirudoterapii

Patrzysz w odbicie lustra z coraz mniejszym optymizmem? Twoja skóra traci elastyczność, staje się luźna i dostrzegasz pierwsze przebarwienia? Do tego dochodzą pajączki i żylaki? Możesz wygrać z tym problemem bez stosowania inwazyjnych zabiegów oraz leków obciążających wątrobę.

Działaj od wewnątrz

Przede wszystkim istotna jest dieta. Odpowiednie odżywienie organizmu pozwala na zachowanie równowagi, dzięki której skóra dłużej jest sprężysta i zdrowa. Jednak czasu nie zatrzyma się jedynie dietą, dlatego warto zastosować mniej konwencjonalne metody leczenia. Hirudoterapia to inaczej leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami. Pijawki przylegające do skóry, wprowadzają do niej związki znieczulające, a także hirudynę usprawniającą pracę układu krwionośnego oraz pochodne histaminy. Już kilka zabiegów może sprawić, że tkanki w Twoim organizmie zostaną odżywione, a dzięki temu, dłużej utrzymają młodość i witalność.

Żadne kremy nie dadzą Ci tego, co środki dostarczane bezpośrednio pod skórę. To w organizmie muszą się uaktywnić mechanizmy, odpowiadające za jędrność skóry. Kremy mogą ją tylko nawilżyć. Po użyciu niektórych masz wrażenie, że Twoja skóra jest bardziej sprężysta? To tylko chwilowy efekt liftingu, który minie zaraz po tym, jak… weźmiesz prysznic. Najlepiej działać od wewnątrz, natomiast branie suplementów może tylko obciążyć Twoją wątrobę. Hirudoterapia jest znacznie bardziej efektywna i bezpieczna.

Jesteś zdecydowana? Zacznij od początku

Pamiętaj jednak, że zanim zgłosisz się do zakładu zajmującego się leczeniem pijawkami http://pijawki.abros.pl/, koniecznie skieruj się na badania krwi, by wykluczyć przeciwwskazania. Jeśli poza niezadowoleniem z wyglądu Twojej skóry, masz inne problemy, jak nadciśnienie, padaczka, czy cukrzyca, powinnaś być pod kontrolą swojego lekarza. To nie oznacza, że hirudoterapia wówczas nie jest dla Ciebie, jednak warto się zabezpieczyć w kontakt z innym specjalistą. W końcu zdrowie to podstawa. Nie bagatelizuj swoich schorzeń, ponieważ pragniesz ekspresowo poprawić wygląd swojego ciała. Podejdź rozsądnie do kwestii leczenia pijawkami a z pewnością wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz