KobietaPoradyUroda

Piękna karnacja przez cały rok

Piękna karnacja przez cały rok

girl-1583401_640

Lato już dawno uciekło w zapomnienie, a na jego miejsce przyszła zimna i deszczowa jesień. Po urlopie najczęściej żałujemy, że nasza opalenizna nie jest już tak piękna jak w słoneczne dni. Nic straconego!

Wspomnienie lata

Wakacje to czas sprzyjający relaksowi na plaży w promieniach gorącego słońca. Wtedy czujemy się zrelaksowani, odprężeni, a nasza skóra odwdzięcza nam się za to opalenizną i świeżością. O tej porze roku, dbamy o jej nawilżenie i o naszą karnację dużo bardziej, ponieważ chcemy się pięknie prezentować i promiennie wyglądać. Kiedy przychodzi jesień, nie jest już tak kolorowo jakbyśmy tego oczekiwali. Często zapominamy o opaleniźnie i nawilżeniu skóry, bo wiadomo nic nie trwa wiecznie. Warto zainteresować się pewnym świetnym zabiegiem pielęgnacyjnym, który pomoże nam odzyskać naszą straconą opaleniznę i zyskać zadbane ciało.

Opalanie natryskowe

Jest taki rodzaj zabiegu, który sprawi, że będziemy pięknie opaleni w krótkim czasie. Na czym polega? Odbywa się on przez nałożenie na skórę specjalnego preparatu za pomocą aplikatora SunFX, w kabinie natryskowej w pozycji stojącej. Cały proces trwa 20 minut i jest w stu procentach skuteczny i bezpieczny, pod warunkiem, że odpowiednio się do niego przygotujemy, a po zabiegu zastosuje wszystkie wskazówki.

Przygotowanie

Przed zabiegiem wykonujemy peeling ciała i nie nakładamy tłustych kremów ani balsamów. Nie powinno się też na dwa dni przed depilować, a w dniu zabiegu zakładać obcisłych ubrań i bielizny. Przed wizytą w gabinecie należy założyć czarną, ale nie przylegającą do ciała bieliznę. Po opalaniu nie wolno wykonywać czynności, którym sprzyja nadmierne pocenie. Kiedy upłynie 8 godzin od natrysku, preparat trzeba zmyć zwykłym żelem lub mydłem. Efekt opalenizny będzie dłuższy jeżeli będziemy nawilżać ciało. Profesjonaliści pomagają dobrać kolor opalenizny do typu urody, więc tym bardziej warto skorzystać z opalania natryskowego. Teraz warto zaznaczyć jakie są przeciwwskazania, mimo że jest ich niewiele: nowotwory skórne, otwarte rany i przerwanie ciągłości skóry, ale i też nadmierne pocenie. Warto skorzystać z tak innowacyjnego zabiegu, przede wszystkim, by poczuć się pięknie i zachować lato i wspomnienia z wakacji na dłużej i przez cały rok czuć powiew słonecznej bryzy i ciepło wakacyjnych promieni.

Easy Opalanie Natryskowe
Witryna: http://opalanie-natryskowe.com/
Adres: Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
Telefon: 22 400 25 29

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz