Porady

Kto poleci kurs angielskiego?

Kto poleci kurs angielskiego?

angielskiPotrzebuję na szybko kursu angielskiego dla siebie i żony. Planujemy za cztery miesiące wyjechać do Irlandii i tam poszukać szczęścia. Mieliśmy oboje już styczność z angielskim, natomiast inaczej jest się uczyć w szkołach średnich, a inaczej stosować w praktyce.

Wiem, że kursy angielskiego w Częstochowie są dobrymi kursami, ale nie wiemy na jaki dokładnie się zdecydować. Chcemy, żeby było sprawnie, efektownie i w rozsądnej cenie. Może ktoś wie coś na temat zniżek rodzinnych?

angielski Częstochowa

Zapisalibyśmy się wtedy całą rodziną. Właśnie, i kolejne pytanie, czy są takie szkoły, gdzie angielskiego uczą sie tez małe dzieci, które jeszcze nie zaczęły chodzić do podstawówki? Mamy dwójkę i zależy nam również, żeby szybko się zaklimatyzowały, znalazły nowych przyjaciół, znajomych, kolegów.

Wiadomo, że dla dzieci w wieku przedszkolnym kontakt z rówieśnikami jest strasznie ważny. Obawiamy się, że bez znajomości angielskiego będą miały wiele trudności.

Nie będę ukrywać, że taki właśnie kurs języka angielskiego jest dla mojej rodziny bardzo ważny. Ważne jest też to, żeby odbywał się w Częstochowie, żeby nie trzeba było gdziekolwiek dojeżdżać.

Słyszałem o metodzie Callana. Nie orientuję się za bardzo co to za metoda. Chciałbym, żeby ktoś z praktycznego punktu widzenia coś mi podpowiedział. Czy jest taka szansa?

Udostępnij

O autorze

Redakcja bloga.

Dodaj komentarz