Polecane

Kolekcja drewnianych etui od Plantwear

Kolekcja drewnianych etui od Plantwear

Kupiłeś nowy telefon i chcesz dopasować do niego niebanalne etui? Planujesz zmienić dotychczasową obudowę na taką , która będzie skutecznie chronić twoje urządzenie, a jednocześnie przyciągać wzrok swoim designem? 

Postaw na najmodniejsze w tym roku drewniane obudowy na telefon, które nadadzą ponadczasowego i eleganckiego charakteru każdemu smartphonowi. Teraz znajdziesz je w bogatej kolekcji case`ów marki Plantwear.

Modne, praktyczne, ekologiczne – drewniane etui

Kolekcja case`ów marki Plantwear, stworzona z pasji do drewna, to propozycja dla wszystkich

właścicieli telefonów komórkowych, którzy cenią niebanalny design przedmiotów codziennego użytku. Dostępne w sprzedaży etui są bowiem doskonałą alternatywą dla tych wykonanych z silikonu, które zdominowały rynek akcesoriów do urządzeń mobilnych. Idealnie sprawdzą się jako modny, funkcjonalny, a jednocześnie ekologiczny gadżet do telefonu.

Oryginalne wzory case`ów z drewna

Jako producent i sprzedawca etui do telefonów, oferujemy swoim klientom szeroki wybór niebanalnych, drewnianych akcesoriów. Stworzenie kolekcji tak różnorodnej pod względem kolorystyki i wzorów było możliwe dzięki użyciu wysokiej jakości gatunków drewna, zarówno rodzimego, takiego jak orzech czy klon, jak i bardziej egzotycznego, jak choćby palisander czy jabłoń indyjska. Nieprzewidywalny układ i wygląd słojów sprawia, że każde drewniane etui na Iphone`a lub drewniane etui na Samsunga jest niepowtarzalne.

Najlepsze zabezpieczenie smartphona

Poza nietuzinkowym wyglądem obudów, zapewniamy ich w wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję. Związana jest ona z użyciem starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna, często sprowadzanych z drugiego końca świata, które zabezpieczyliśmy dodatkowo woskiem i matowym lakierem. Dzięki temu wytrzymałe case`y na telefon skutecznie i przez długi czas chronią urządzenie przed potencjalnym zarysowaniem w trakcie codziennego użytkowania.

Ponadczasowa jakość

Od wieków drewno cenione jest za swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Nie bez powodu więc, tworząc kolekcję ręcznie robionych etui na telefon, sięgnęliśmy właśnie po ten szlachetny materiał. Jego elegancki charakter pozwala produkować akcesoria, które wyróżniają się ponadczasową, wysoką jakością, odznaczającą je na rynku. Przekonaj się o niej, sprawdzając naszą kolekcję case`ów na stronie internetowej https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz