KobietaMężczyznaPolecanePoradyUroda

Depilacja i peeling w jednym

Depilacja i peeling w jednym

3Kobiety pragną mieć gładką skórę, pozbawioną zbędnego owłosienia. Zwłaszcza wiosną i latem paniom zależy na wydepilowanych nogach, pachach i okolicach bikini. Warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, gdzie oferowane są różnego rodzaju zabiegi depilacyjne. Jednakże coraz częściej depilacją interesuje się również męskie grono.

Wizyta u kosmetyczki pozwoli na zaoszczędzenie nieprzyjemnych doznań i bólu, jakie towarzyszą podczas depilacji golarką czy depilatorem elektrycznym. Depilacja specjalnymi substancjami, które są rozprowadzane na skórze, może być niemal zupełnie bezbolesna. Do przyjemnych i dających dobre rezultaty zabiegów należy depilacja pastą cukrową w Warszawie. Jest to najbardziej tradycyjny i naturalny sposób usuwania zbędnego owłosienia. Pochodzi z Bliskiego Wschodu, gdzie znany jest już od tysięcy lat.

Pasta cukrowa jest substancją, składającą się z naturalnych składników, takich jak: cukier, woda i sok cytrynowy. W czasie depilacji ma ona temperaturę ciała, więc nie parzy skóry. Po skończonym zabiegu łatwo zmyć ją zwykłą wodą. Dodatkowo, ma właściwości peelingujące. Skóra po tego rodzaju depilacji jest gładka i przyjemna w dotyku. Osoby, które nabiorą przekonania do takiego zabiegu, mogą spróbować zrobić pastę cukrową samodzielnie w domu.

Nie wszystkie gabinety kosmetyczne mają w swojej ofercie ten popularny w Polsce od niedawna rodzaj usuwania zbędnego owłosienia. Większość salonów urody oferuje wyłącznie depilację woskiem twardym i miękkim. Warto zdecydować się na depilację pastą cukrową w Warszawie i przekonać się, czy tego rodzaju zabieg spełnia nasze oczekiwani

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz